Prezent dla koleżanki na urodziny

Urodziny – obchodzi je każdy. Niektórzy urządzają wielkie przyjęcia na dziesiątki osób inni zaś spędzają z rodziną i bliskimi oraz przyjaciółmi. Jeśli nadal nie wiesz co kupić solenizantce to poniżej przedstawiamy kilka propozycji i inspiracji. Wiadomo, że liczy się pamięć, ale miło jest dostać jakiś drobiazg w postaci podarunku.

Lot balonem – lot balonem jest z pewnością wyjątkowym przeżyciem, które warto podarować solenizantce. Niezapomniane krajobrazy, muskającym w policzki wiatr i ciepłe promienie słoneczne czekają na każdego kto wykupił lot wielokolorowym balonem. Jest to idealny upominek z okazji urodzin, dzięki któremu obdarowana osoba miło spędzi czas. Cała atrakcja trwa 3-4 godziny, w tym sam lot około 60 minut. Jest to upominek dla fanów baloniarstwa, ale także dla miłośników przygód w powietrzu. Nie należy zapominać o tych, którzy od zawsze chcieli przeżyć lot balonem w gondoli.

Jazda konno – nauka jazdy jest wspaniała sposobnością do obcowania z naturą. Uczymy się opanowania, opiekuńczości i współpracy z tym dostojnym zwierzęciem. Wymaga to zdecydowanych działań. Taki podarunek może być początkiem przygody z tymi zwierzętami, która może przeobrazić się w pasję. Jak wiadomo jazda konno nie należy do łatwych sportów, a wręcz wymaga wielu godzin wysiłku, pracy i cierpliwości. Podczas nauki jazdy nawiązuje się pozytywną więź z wierzchowcem. Wiedząc, że koń czuje opanowanie, spokój i cierpliwość odwdzięczy się tym samym.

Bransoletka na sznurku z zawieszką – sznurek ma regulowaną długość. Jest woskowany przez co nie mechaci się. Na zawieszce można wygrawerować inicjały lub słowa na przykład „Kocham Cię!” Grawer wykonany jest mechanicznie, dzięki temu nie niszczy się i nawet po wielu latach użytkowania pozostaje niezmieniony. Zawieszka miś jest w jednym z trzech dostępnych kolorów. Na zawieszce uwieczniane są najważniejsze chwile takie jak daty lub sentencja.

Personalizowany album na zdjęcia – wielu z nas pomimo doby elektroniki nadal przechowuje zdjęcia w klasycznych albumach. Wiadomo, że komputer na którego dysku przechowywane są zdjęcia może ulec awarii, a zdjęć można nie odzyskać. Dlatego warto te najcenniejsze jak i te mniej cenne zdjęcia przechować bezpiecznie w albumie z drewnianą okładką na której widnieje grawerunek. Dzięki drewnianej okładce zdjęcia są bezpieczne i w nienaruszonej postaci przetrwają wiele długich lat w czasie których będą nieraz oglądane przypominając te ważne chwile.

Swobodny lot w tunelu aerodynamicznym – jest to prezent dzięki któremu doznasz euforii, szybszego bicia serca i wyśmienitej zabawy. Po wzniesieniu się wysokość 4 metrów czuje się jak ptak, który zdobywa podniebne przestworza. Symulator ten jest znakomitym podarunkiem dla osób lubiących i chcących dostarczenie emocji. Tym symulatorem możemy spełnić marzenia o lataniu. Po krótkim szkoleniu i przyodzianiu się w właściwy ubiór można rozpocząć zabawę w tunelu aerodynamicznym.

Prezentów z okazji urodzin jest co niemiara. Warto postawić na emocje, które po latach będą pamiętane. Nie należy zapomnieć o oryginalności i niepowtarzalności ofiarowanego podarunku. Koleżanka z pewnością nawet z drobnego upominku będzie zadowolona.