5 najlepszych blogów kosmetycznych i urodowych

Jakie są najlepsze blogi kosmetyczne w polskim internecie? Jest spora konkurencja. Jednak niektóre wyróżniają się spośród innych i tym właśnie poświecimy ten krótki wpis.

1. AlinaroseAlina jest znana chyba każdej dziewczynie, która kiedykolwiek poszukiwała informacji na temat pielęgnacji w internecie. Do tematu podchodzi holistycznie. Znajdziemy u niej wpisy na temat włosów, skóry i paznokci.

2. Kosmetyczna hedonistka

Jeśli chcesz zobaczyć świetny tutorial makijażowy lub szukasz inspiracji na pomalowanie paznokci, to koniecznie odwiedź hedonistkę. Z pewnością się nie zawiedziesz.

3. Anwen

Anwen to włosomaniaczka. Jeśli masz wątpliwości co do pielęgnacji włosów lub zastanawiasz się nad zakupem jakiegoś kosmetyku, koniecznie zajrzyj do niej. Na blogu Anwen znajdziesz informacje na temat nowości drogeryjnych, ale i pielęgnacji w stylu DIY.

4. Cocosanka

Cocosanka to początkująca blogerka kosmetyczna, choć od razu budzi sympatię i stawia na innowacyjność. Jej blog jest podzielony na kilka kategorii, w których oprócz zwyczajnych wpisów znajdziemy także informacje na temat aktualnych promocji kosmetycznych i porównywarkę artykułów do pielęgnacji. Wyczekujemy z niecierpliwością kolejnych postów!

5. Olfaktoria

To jeden z dłużej prowadzonych blogów kosmetycznych w Polsce. Olfaktoria zajmuje się głównie markami luksusowymi, a szczególną miłością darzy perfumy. Znajdziemy tutaj wskazówki co do wyboru zapachu, a także obiektywne recenzje. Autorka zawsze trafia w samo sedno.