Najlepsze blogi urodowe i kosmetyczne w 2020 roku?

Chodź do końca roku zostały jeszcze trzy miesiące to postanowiłam już teraz wybrać swoje 3 najlepsze blogi urodowe, które moim zdaniem będą jeszcze bardziej atrakcyjniejsze w 2019 roku niż teraz.

Relaks w domowym zaciszu z filiżanką dobrej kawy albo herbaty: w ten sposób wolny czas spędza wiele kobiet. Jeśli przy tym mogą oddać się lekturze interesujących artykułów na temat piękna i urody – czas mija im nadzwyczaj szybko. Porady zamieszczane niegdyś głównie w prasie, a dzisiaj również na blogach o tym, jakich produktów do pielęgnacji urody warto używać czy też, jak o siebie dbać, od zawsze cieszyły się dużą popularnością. Dzisiaj również są czytane bardzo chętnie. Wiele kobiet zadaje pytanie, który z blogów kosmetycznych zawiera najbardziej przydatne treści, który zasługuje na to, aby go polecić. Każdy, kto interesuje się tą tematyką z pewnością wskaże inne blogi kosmetyczne. Są trzy strony poświęcone urodzie i kosmetykom, które zasługują na to, aby je odwiedzać je systematycznie. Ich autorki mają bardzo dużą wiedzę, piszą urodzie z prawdziwą pasją i zaangażowaniem.

Blog kosmetyczny Cocosanka.pl

cocosanka.pl to blog, który został stworzony ponad rok temu. Tym, co czytelniczki przyciąga do niego najbardziej jest niezwykle różnorodna tematyka. Część wpisów jest poświęcona tego, w jaki sposób o siebie dbać i jak pielęgnować swoje ciało, a część to recenzje kosmetyków, które dostępne są w cieszących się popularnością drogeriach. Dzięki tym wpisom można dowiedzieć się, który produkt blogerka uważa za godny zakupu. Z kolei porównywarka cen umożliwi sprawdzenie, w której drogerii recenzowany produkt można kupić najtaniej. Blog może stać się świetną zachętą do tego, aby samemu przetestować i ocenić omawiane przez blogerkę produkty. Informacje o ich cenach są również bardzo przydatne dla wielu kobiet. Mnóstwo dzieje się na instagramie blogerki,warto więc zaglądać regularnie również na niego.

Blog modowo kosmetyczny saler.pl

Saler.pl to nie tylko blog o tematyce mody i urody, w którym znajdziemy najnowsze trendy. Saler to aplikacja z wyprzedażami modowymi i kosmetycznymi. Wyszukuje ona dostępnych wyprzedaży w dziesiątkach sklepów i  drogerii internetowych i zamieszcza je w 1 miejscu – na platformie saler.pl

Blog kosmetyczny Alina Rose

Blogerka podzieliła swój blog na kategorie tematyczne. Są to między innymi: dbanie o włosy, makijaż, pielęgnacja. Podział na poszczególne kategorie umożliwia bardzo szybkie odnalezienie artykułów na interesujące nas tematy. Blogerka testuje różnego rodzaju produkty, umieszcza wpisy o kosmetycznych nowościach. Blog zasługuje na wyróżnienie z jeszcze jednego powodu: zamieszczone przez autorkę piękne fotografie dają możliwość naocznie przekonać się, jaki efekt można osiągnąć stosując dany produkt. Dzięki zdjęciom blog nie tylko przyjemnie się czyta, ale równie miło ogląda.

Blog kosmetyczny Anwen

To blog, który poświęcony jest przede wszystkim tematyce pielęgnacji włosów. Najwięcej miejsca zajmują wpisy dotyczące porad, jak dbać o długie włosy. Autorka zamieszcza na blogu zarówno recenzje różnych produktów przeznaczonych do pielęgnacji włosów, jak też takie, które mają charakter poradnika oraz o charakterze nowinek czy ciekawostek. Na blogu można szukać cennych porad o tym, jaki szampon albo odżywkę do włosów wybrać, czy też o tym, jakie jeszcze produkty do pielęgnacji włosów warto wybrać i dlaczego. Autorka zamieszcza na swoim blogu nie tylko artykuły o włosach. Można przeczytać także interesujące artykuły dotyczące macierzyństwa, zdrowego sposobu odżywiania się, podróży czy zdrowia. Szeroka tematyka sprawia, że na blogu każda czytelniczka znajdzie coś dla siebie.
Przewodnim motywem tych blogów są urodowe porady o tym, jak o siebie dbać oraz kosmetyki. Ich autorki piszą z prawdziwą pasją, do tego przekazują czytelniczkom mnóstwo praktycznych wskazówek. Warto więc na nie zaglądać regularnie. Za sprawą takich stron internet jest dla wielu kobiet źródłem bardzo przydatnych, a najważniejsze wiarygodnych informacji. Już wkrótce zaprezentuję kolejne blogi, których poziom jest naprawdę bardzo wysoki.